Головна » 2017 » Грудень » 8 » Мотивація батьків на співпрацю з ДНЗ
09:20
Мотивація батьків на співпрацю з ДНЗ

Мотивація батьків на співпрацю з ДНЗ

 

Спілкування саме по собі — це діяльність. У дитячому садку спілкування персоналу та сім'ї здійснюється з приводу виховання і навчання дітей. Зв'язок спілкування з діяльністю є принциповим, знаходиться в основі психолого-педагогічних зустрічей фахівців із батьками вихованців дитячого садка. Спілкування опосередковане діяльністю самих дітей, що створює додаткову опору для ефективної взаємодії, що дозволяє залучити сім'ю до психолого-педагогічиого процесу.

Інтерес — це позитивна емоція, яка відчувається досить часто. Інтерес — збудження — відчуття зачарованості, цікавості. У люди­ни, яка відчуває емоцію інтересу, існує бажання розширити досвід шляхом пізнавання нової інформації. Саме це пожвавлення забезпе­чує зв'язок інтересу з пізнавальною і руховою активністю. Спираю­чись на емоцію інтересу батьків, вихователь тим самим формує до­даткову мотивацію відвідати заклад. Тому такі зустрічі обов'язково повинні містити показові виступи дітей, фрагменти занять, під час яких вихователь, фахівці повідомляють батькам необхідну інфор­мацію, пропонуються вправи, завдання, ідеї та ігри, батьки запро­шуються на консультації, стимулюється бажання звертатися за по­радами, поділитися власним досвідом. Уплив як психологічна кате­горія здійснюється за допомогою спілкування, його комунікативної та інтерактивної стороні.

Роль накопиченого багажу знань у перші роки життя значніша, ніж можна собі уявити. Якщо батьки це розуміють, вони значно уважніше ставляться до зв'язку того, що роблять для дитини вони самі та педагоги, і тією колосальною роботою, яку здійснює дитина самостійно, намагаючись чого-небудь навчитися. Через незнання ба­гато батьків не сприймають свою дитину як особистість, поки вона не піде до школи, а деякі — і до відходу дитини з сім'ї. Безліч сімей­них проблем — безпосередній результат батьківського нерозуміння і відсутності бажання отримати його.

 

Переглядів: 110 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]