Головна » 2015 » Жовтень » 11 » Ігри - драматизації дітей -іноваційний підхід
11:32
Ігри - драматизації дітей -іноваційний підхід

З 01 жовтні по 05 жовтня 2015року  вихователі  Херсонського ясел-садка №44  провели музикальні іноваційні  ігри з використанням  музичних творів  "Рукавичка на новий лад" ," Пригоди Ріпки на городі".Дітям було цікаво приймати участь в іграх. 

З усіх видів театралізованих ігор гра-драматизація посідає особливе місце, де діти самі, а не ляльки зображують героїв, це унікальний засіб збагачення мовленнєвого досвіду, розвитку зв’язного мовлення, він дає можливість для одночасного розв’язання різних мовленнєвих завдань, а саме: активізація зв’язного мовлення та збагачення лексичного словника, вправляння в різних видах творчих завдань. Використовуючи в ході драматизації зразки мовних засобів, діти швидко їх засвоюють, а створена під час розігрування текстів природна мовна ситуація викликає бажання спілкуватися, підвищує комунікативність мовлення.

В іграх-драматизаціях реалізуються потреби дитини у:

-         Самовираженні;

-         Спілкуванні;

-         Пізнанні себе через відтворення різних образів.

Драматизація також відіграє свою роль у формуванні емоційної сфери. Підкріплюючи вимовлені слова реальними діями, рухами, дитина тією чи іншою мірою перевтілюється у свого героя, сама вчиться переживати почуття, а не тільки називати чи показувати їх.

Переглядів: 124 | Додав: ds44 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]