Головна » 2018 » Жовтень » 4 » День Святого Миколая
11:20
День Святого Миколая

День святого Миколая

19 грудня відбулося свято , довгожданний день зустрічі з мріями та подарунками. Свято дитинства й щедрості, на яке щорічно чекають наші вихованці. От і нині малеча з самого раночку виглядає візитера, аби отримати подарунки, але не тільки отримати, а й подарувати Миколаю щось незвичне. Довго й старанно діти готували для святого справжнісінький бал, аби показати, як вони люблять його, які вони слухняні й талановиті. Неймовірно, дуже весело і гарно. Пречудове свято діти влаштували для святого Миколая Весело було, подарунково, а щоб так і на наступний рік відбулося – наші діточки будуть старатися не бешкетувати, вчитися, розвиватися і знову виглядатимуть свого Миколайчика у морозяне віконце.

Тиждень екології

З 12.11.2018р. по 16.11.2018р.в ясдах-садку проведено тиждень екології.

Мета проведення Тижня :

- привернення уваги дітей та батьківської громади до формування екологічної культури споживання ресурсів у житті;

- формування у дітей активної громадської позиції щодо захисту довкілля, любові до рідного краю;

- виховання небайдужого ставлення до проблем вторинної переробки;

- залучення дітей до раціонального використання ресурсів.

Завдання проведення Тижня :

• надати дітям можливість вільно висловлювати свої думки у формі творів мистецтва;

• привернути увагу суспільства до вторинної переробки;

• популяризувати загальнолюдські цінності через дитячі поробки, створити додаткові умови для розвитку творчого потенціалу дітей;

• сприяти розвитку дитячої творчості через виявлення та підтримку талановитих дітей.

Під час Тижня були проведені: заняття, бесіди , дидактичні ігри,подорожі екологічною стежкою, спостереження, сортування сміття, виготовлення Еко-іграшок з покидькового матеріалу,організація трудового десанту по благоустрою території «Чистий четвер».

Чотири Еко-іграшки були   направлені на міський конкурс «Еко-іграшка»

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ,САДОЧОК!

25жовтня 2018р. ясла-садку виповнилося 29 років.Діти та батьки привітали  садочок з Днем народження.Провели виставку робіт діте та батьків "Садочку  29 років"

 

НАВЧАЄМО! ЗАСТЕРІГАЄМО! ЗАХИЩАЄМО !
03.10.2018 р., 60 вихованців старших груп і вихователі Ільїна О.О,

Вознюк С.О , Падалко І.В ясел – садка №44 відвідали Аварійно – рятувальний загін міста Херсона.

Метою екскурсії було : продовження знайомства дітей з правилами пожежної безпеки. Розширення уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожежі та транспорт спеціального призначення, який використовують пожежники у своїй роботі. Закріплення знання дітей про причини пожежі та запобігання її, навчання правильних дій на випадок пожежі. Виховувати повагу та інтерес до професії пожежного.

Рятівники провели для дітлахів ознайомлювальну екскурсію. Вони показували дошкільнятам пожежно-рятувальну техніку та озброєння, що знаходиться в частині, розповідали, в яких випадках яка техніка та які засоби використовуються, надавали інформацію щодо характеристик та можливостей техніки та підрозділу.

Цього дня в підрозділі пролунало чимало захоплених вигуків. Всі бажаючі могли посидіти в кабіні пожежного автомобіля, приміряти одяг пожежника або сфотографуватись на фоні пожежної техніки. Екскурсія була повчальною, корисною та цікавою.Під час екскурсії вогнеборці вкотре нагадали дітлахам про правила пожежної безпеки

Користуючись нагодою, хочеться подякувати усім працівникам Аварійно – рятувального загону міста Херсона за те, що відважно стоять на стражі захисту і порятунку нашого населення від пожежі та інших надзвичайних ситуацій, і звичайно, за те, що знайшли час на таке цікаве, змістовне і корисне спілкування з дітьми.

 

Переглядів: 125 | Додав: ds44 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]