Головна » 2016 » Липень » 12 » "День здоров'я"
15:14
"День здоров'я"

«День здоровя»

          Влітку фізкультурні свята та розваги улюблений спосіб  організації дозвілля малят у Херсонському яслах - садку №44 комбінованого типу Херсонської міської ради . Під час проведення фізкультурної розваги «Веселі старти» , в іграх,  конкурсах , естафетах « Влучи  у коло», «Хто швидше», «Чия команда збере більше стрічок», тощо, діти змагалися у швидкості, спритності,витривалості.                                                                                  56 малят вдосконалювали вміння та навички з бігу , стрибків , лазіння. Це сприяло формуванню основ здорового способу життя та інтересу до активної рухової діяльності.Діти отримали заряд бадьорості та емоційне задоволення.

Переглядів: 122 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 alisakoteykam9u  
Літній відпочинок дуже важливий в укріпленні  здоров"я дітей. Правильно організувати його є складним завданням для багатьох батьків. Мій син, відвідував черговий Херсонський ясла - садок № 44 комбінованого типу Херсонської міської ради з 1 - 29 червня.
Хочеться відмітити вагомий внесок колективу садочка у вирішенні цього питання. Методично грамотно спланована робота , орзанізація і проведення свят та розваг для малюків, все це сприяло створенню у дітей позитивних емоцій, гарного психологічного почуття, яскравих незабутніх  вражень.
Я щиро вдячна усім працівникам садка, добрим кваліфікованим педагогам, чуйному та уважному завідувачу Тетяні Васильївні. Бажаю вам творчої наснаги, успіхів у вашій такій необхідній праці.

З повагою батьки , діти яких відвідували групу ""Барвінок"

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]