Головна » 2018 » Вересень » 28 » ЦІкава зустріч
09:18
ЦІкава зустріч

 

ЗУСТРІЧ  ДРУЗІВ

Школа і дошкільний заклад – дві суміжні ланки в системі освіти. В рамках забезпечення наступності між Херсонським ясла – садком №44 та школою №4 ,26 вересня 2018р., вихователі старших груп Панасенко С. М., Іщенко С. В., Вознюк С.О. провели екскурсію до школи для дошкільнят.

Вихованців та вихователів зустріли та супроводжували по школі

Завуч Грицаєнко Галина Анатоліївна

Вчитель початкових класів Дмітрова Олена Олександрівна.

Для малечі відкрився шкільний світ, який зачаровував їх кожної миті. Це була незабутня подорож по коридорах і классах школи. Діти з цікавістю роздивлялися великий стенд у шкільному холі «Перлинки шкільного життя «Осінній вернісаж»», вразила і зачарувала малят велика гарна спортивна зала в якій їх зустрів вчитель з фізичної культури , не меньше захвату викликало відвідання бібліотеки, діти з цікавістю роздивлялися все навколо. Дуже гостинно малят і педагогів дитячого садка зустріла директор школи Потук Олександра Іванвна, вона привіталася з гостями , і наголосила, що школа завжди чекає всіх дітей , майбутніх школярів і запросила приходити до школи навчатися.

Дошкільнята завітали до 3-Г класу, де мали змогу відчути себе справжніми першокласниками. Діти з захопленням розглядали парти, шкільну дошку та підручники, що їм демонстрували учні.

Змістовною та цікавою була екскурсія. Основною «цікавинкою» для малят було те, що вони прибули під час навчально-виховного процесу і могли на власні очі спостерігати за учнями, які навчалися і по дзвонику вибігали на перерви.

Від екскурсії діти отримали неабияке задоволення! Діти йшли зі школи з безліччю позитивних емоцій, величезним захопленням і бажанням повернутися в цю школу ще раз.

 

Щиро дякуємо адміністрації та педагогам ЗОШ №44 за гостинність.

З повагою вихователі.

 

 

 

 

 

Переглядів: 99 | Додав: ds44 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]