Фестиваль -КОЛЬЮРОВЕ ЛІТЕЧКО

Свято «Ми вітаємо літо!»

Ось і дочекались літа,

Перше червня – ваша втіха,

Бо цей день у всьому світі,

Приурочили вам дітям!

Все у квітах навкруги,

Проміння сонця золоті –

На планеті всі завзято

Відзначають нині свято.
Міжнародний день захисту дітей відзначається в перший день літа, коли у школярів починаються довгоочікувані літні канікули. Всюди проводяться цікаві дитячі заходи , мета яких – привернути увагу до проблем дітей. Кожна дитина має право зростати здоровою і сильною, бути освіченою і захищеною. Що може бути кращим, аніж бачити щасливу дитячу посмішку?

03.06.2019року у Херсонському ЗДО№44 відбулося свято «Ми вітаємо літо!» в якому прийняли участь всі вікові групи закладу, на дітей чекала цікава розважальна програма ,цікаві конкурси: на потужність стрибка, на швидкість проходження дистанції, активний відпочинок та ігри.

 

 

Акція «За чисте довкілля»

3 18 березня по 17травня 2019 року пройшла акцію «За чисте довкілля»,з залученням працівників закладу,учасників освітнього процесу. Протягом акції були проведення роботи з прибирання території закладу та прилеглої території,упорядкування дитячих майданчиків ремонт,фарбування парканів огорож,лавок;облаштування квітників;обрізання гілок дерев та кущів,побілку стовбурів дерев та бордюрів.

Адміністрація ЗДО висловлює подяку батькам,які приймали участь у акції.

16 травня діти та батьки ясел-садка №44 залучились до всеукраїнської акції «Одягни вишиванку», яка пройшла під гаслом:

Зроби: вдягнись з самого ранку,
Як небо пахне ще зірками,
Ти в українську вишиванку,
Живими шитими шовками.

Люби свою сорочку шиту,
В ній України вся родина.
Легенду бережи нажиту,
Вона, - як життєдайна днина!

УВАГА!

  • 10 по 15 травня 2019 року В ЯСЛА-САДКУ №44 проходить Тиждень безпеки дорожнього руху під гаслом « Лідерство в галузі безпеки дорожнього руху». Метою проведення заходу є попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму та активізації профілактичної роботи

 

Генеральне прибирання

  • продовж квітня місяця батьки, діти та працівники закладу долучились до Всеукраїнської акції «За чисте довкілля». Всі  від малого до великого знайшли для себе цікаву та посильну працю по прибиранню території ясел-садка. Акція пройшла під гаслом «Земля – наш рідний дім». Батьки відремонтували, пофарбували обладнання , реставрували пісочниці. На території замінили малі архітектурні форми.

До садочка завітали офіцери патрульної поліції в Херсонській області.

17 квітня 2019 року в закладі відбулася зустріч із офіцерами патрульної поліції в Херсонській області у рамках підготовки проведення «Тижня безпеки дитини» .

Метою проведення цього заходу є поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда безпечного та здорового способу життя серед дітей та батьків; формування у дошкільників умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час НС.

Такі зустрічі стали традиційними в закладі.

Офіцери поліції Вах А.Р., Клімова А.В. розповіли вихованцям про основні правила особистої безпеки малюків. Дошкільники розширили та закріпили свої знання у сфері спілкуванні з незнайомцями та як вести себе у разі нападу та намагання викрадення.

Під час моделювання ситуацій «Дзвонять у двері», «Небезпечні ігри», «Свої-чужі», діти разом з поліцейським обговорювали свої дії, як треба робити і чому саме так.

Безпосередній контакт патрульної поліції з маленькими громадянами сприяє розумінню тих небезпек, що можуть підстерігати та дає їм відчуття захищеності.

Наприкінці заходу поліцейські подарували старшим дошкільни-кам пізнавальні книжки з правил безпеки 

Дошкільнята ясла-садка долучилися до Всеукраїнської акції «За чисте довкілля»

З 18 березня усі учасники освітнього процесу Херсонського ясла-садка № 44 завзято долучились до Всеукраїнської акції «За чисте довкілля». Адже, поліпшення стану навколишнього середовища та розуміння необхідності розсудливого ставлення до користування природними ресурсами – це обов’язок кожного громадянина України.

У рамках оголошеної всеукраїнської акції з благоустрою в закладі будуть проводитися різноманітні заходи.

Цікаві та змістовні організовані заняття, розваги з екологічного виховання. Із дітьми старших груп буде організована виставка дитячих малюнків «Земля – наш рідний дім».
Відповідно до запланованих заходів дорослі та дошкільнята ввізьмуть участь у прибиранні та впорядкуванні майданчиків, території ЗДО . Запрошуємо усіх від малого до великого знайти для себе цікаву та посильну працю по прибиранню території ясла-садка.

 

Благодійна акція «Від дитини – до особливої дитини»

Херсонський ясла-садок № 44 прийняв участь у благодійній акції «Від дитини – до особливої дитини», що була ініційована Херсонською міською організацією матерів дітей-інвалідів «Серце матері». Вихованці разом з батьками виготовили поробки, іграшки, елементи декору на вільну тему . Усі поробки приймуть участь у благодійній ярмарці «Покупаешь-помогаешь» на сторінці https://www.facebook.com/Сердце-матери-Покупаешь-помогаешь-429472604250068/. Дякуємо батькам за активну участь.

 

Дошкільники ясел-садка №44 долучаються до всеукраїнської акції «Заняття доброти»

1 березня 2019 року, у Херсонському ясла-садку №44 відбулося «Всеукраїнське заняття доброти за ініціативою благодійного фонду «Щаслива лапа»», присвячений гуманному та відповідальному ставленню до тварин. У цій акції прийняли участь діти трьох старших груп садка. Діти всіх вікових груп разом зі своїми родинами та вихователями долучилися до благодійного збору кормів для чотирилапих друзів. Ними були зібрані корма та крупи які були відвезені в центр - притулок для тварин.

Метою цього заходу є інформування дітей вже у ранньому віці про особливості догляду за котами та собаками, формування навичок поведінки при зустрічі з безпритульними та домашніми тваринами на вулиці. Розуміння того , що живі істоти - невід'ємна частина нашого життя. Ми, люди, несемо відповідальність за їхні долі.

космічна подорож

Вихователями ясел-садка №44 проводиться робота з дітьми по формуванню знань про Всесвіт. Діти отримують знання про реальну картину світу : планети сонячної системи , Сонце як джерело світла і тепла, про те що планети різні за величиною і кольором, кожна має власну назву і всі вони обертаються навколо Сонця.

З метою закріплення знань за даною темою, 21.02.2019р., діти відвідали виїзний планетарій , де вони мали змогу побачити наочно

Космічний простір і відчути себе справжніми дослідниками.

Святкуємо Міжнародний день рідної мови.

21 лютого ми святкуємо Міжнародний день рідної мови. Цю дату визначено на 30-ій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО в жовтні 1999 року, яка наголосила на важливій ролі мови в розвитку освіти, культури, для консолідації суспільства, формування нації і зміцнення держави.

З цієї нагоди у нашому садочку 21.01.2019 р. пройшли тематичні заходи для вихованців: заняття, музині розваги, народні ігри. Свято рідної мови стало чудовою можливістю для усвідомлення вихованцями культурного надбання українського народу та його найвищих моральних і культурних цінностей.

І тур всеукраїнського конкурсу «Світ очима дітей. Про що мріють діти…» .

З метою формування особистості дитини ,розвитку її творчих здібностей виявлення обдарованих дітей ,формування у дітей краси в її різних проявах ,формування цінісного ставлення до світу мистецтва, до українських мистецьких традицій

20 лютого 2019 року у Херсонському ясла-садочку №44 пройшов І тур всеукраїнського конкурсу «Світ очима дітей. Про що мріють діти…» .

В конкурсі прийняли участь діти від 3-х до 6-ти років.

Батьки, діти та гості садочка мали змогу насолодитися яскравими творчими роботами, доторкнутися до світу дитинства через художнє самовираження маленьких талановитих вихованців.

Переможцями стали :Смірнова Дар’я, Мурзак Софія,Македжан Владеслав.

Дякуємо учасникам конкурса!!!

                     

ГОСТІ НАШОГО САДОЧКА!

28 січня 2019 року до Херсонського ясла-садка № 44 завітали в гості артисти Херсонської обласної філармонії. До уваги була представлена вистава "Нотки гармонії". Під час перегляду якої, діти мали змогу пограти на музичних інструментах , продемонструвати пісенні таланти та пограти в цікаві ігри. Дошкільнята були в піднесеному настрої та отримали позитивні емоції.

Місячник безпеки дорожнього руху : Увага! Діти на дорозі!»

 

У Херсонському ясла-садку № 44 Херсонської міської ради під час проведення місячника безпеки дорожнього руху : “Увага! Діти на дорозі!» цікаво та змістовно пройшло інтегроване заняття «Транспорт та ми». Старші дошкільнята розповідали звірятам з «Лісової школи» про правила дорожнього руху. У сюжетно-рольовій грі «Транспорт навколо нас » діти молодшого дошкільного віку закріпили практичні навички. Серед дітей середнього дошкільного віку проведено конкурс дитячих малюнків «Діти на дорозі».

Метою проведення цих заходів є популяризація знань правил дорожнього руху серед дітей та їх батьків, активізація роботи з попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму; проведення широкої роз'яснювальної та агітаційно-масової щодо дотримання правил дорожнього руху.