Виставка поробок дітей та батьків на тему «Осінь золота та барвиста»

З 28 жовтня по 30 жовтня у ЗДО №44 пройшла виставка поробок з природного матеріалу виготовлених батьками спільно з дітьми. Батьки з задоволення приймали участь. Особливо активними були батьки ясельної групи «Малятко».

Мета виставки:Розкрити творчий потенціал дітей залучити до співпраці батьків і вихованців,вчити проявляти фантазію , бачення нового використання відпрацьованого матеріалу.

 

 

 

Успішний дошкільник – впевнений школярик!

 

Педагоги майбутніх першокласників Голубченко Н.І., Кузовенкова В.І., Сіренко Ю.О., Мильник С.В. відвідали батьківські збори 10 вересня у ЗДО №44. Ознайомили батьків з новою структурою НУШ.

Така тісна співпраця двох освітніх закладів дозволяє досягти високого рівня адаптації дітей дошкільників до нових умов,до нового статусу школяра.

 

 

 

Всеукраїнський День Дошкілля це свято дитинства й визнання його, як щасливої пори.

Не дарма кажуть, що дитинство це ранок життя, а ранок повинен бути щасливим, і саме тому відзначання цього свята стало доброю традицією, так 27 вересня 2019 року у Херсонському ЗДО №44 ХМР проведено заходи присвячені Всеукраїнському Дню дошкілля. Святковий день, був насичений безліччю дитячих розваг та різних заходів. У святково прикрашеній залі зібралися вихованці різних вікових груп, де із задоволенням співали, грали в ігри танцювали та декламували вірші, у святкуванні активну участь прийняли і батьки. Свято пройшло цікаво, емоційно наповненим, веселим та змістовним.

Вітаємо Вас з Днем працівників дошкільної освіти.
Нехай лагідна посмішка сонечка дарує Вам невичерпну енергію, красу і чарівність, життя Ваше буде наповнене щастям, добробутом та натхненням, а в оселі вашій панують світло і злагода, а в серці - добро і мудрість, а в житті - достаток і удача.
Бажаємо Вам нових професійних досягнень і глибокої поваги.

Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов'ю.

 

 

До садочка завітали офіцери патрульної поліції в Херсонській області.

17 квітня 2019 року в закладі відбулася зустріч із офіцерами патрульної поліції в Херсонській області у рамках підготовки проведення «Тижня безпеки дитини» .

Метою проведення цього заходу є поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда безпечного та здорового способу життя серед дітей та батьків; формування у дошкільників умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час НС.

Такі зустрічі стали традиційними в закладі.

Офіцери поліції Вах А.Р., Клімова А.В. розповіли вихованцям про основні правила особистої безпеки малюків. Дошкільники розширили та закріпили свої знання у сфері спілкуванні з незнайомцями та як вести себе у разі нападу та намагання викрадення.

Під час моделювання ситуацій «Дзвонять у двері», «Небезпечні ігри», «Свої-чужі», діти разом з поліцейським обговорювали свої дії, як треба робити і чому саме так.

Безпосередній контакт патрульної поліції з маленькими громадянами сприяє розумінню тих небезпек, що можуть підстерігати та дає їм відчуття захищеності.

Наприкінці заходу поліцейські подарували старшим дошкільни-кам пізнавальні книжки з правил безпеки 

Дошкільнята ясла-садка долучилися до Всеукраїнської акції «За чисте довкілля»

З 18 березня усі учасники освітнього процесу Херсонського ясла-садка № 44 завзято долучились до Всеукраїнської акції «За чисте довкілля». Адже, поліпшення стану навколишнього середовища та розуміння необхідності розсудливого ставлення до користування природними ресурсами – це обов’язок кожного громадянина України.

У рамках оголошеної всеукраїнської акції з благоустрою в закладі будуть проводитися різноманітні заходи.

Цікаві та змістовні організовані заняття, розваги з екологічного виховання. Із дітьми старших груп буде організована виставка дитячих малюнків «Земля – наш рідний дім».
Відповідно до запланованих заходів дорослі та дошкільнята ввізьмуть участь у прибиранні та впорядкуванні майданчиків, території ЗДО . Запрошуємо усіх від малого до великого знайти для себе цікаву та посильну працю по прибиранню території ясла-садка.

 

Благодійна акція «Від дитини – до особливої дитини»

Херсонський ясла-садок № 44 прийняв участь у благодійній акції «Від дитини – до особливої дитини», що була ініційована Херсонською міською організацією матерів дітей-інвалідів «Серце матері». Вихованці разом з батьками виготовили поробки, іграшки, елементи декору на вільну тему . Усі поробки приймуть участь у благодійній ярмарці «Покупаешь-помогаешь» на сторінці https://www.facebook.com/Сердце-матери-Покупаешь-помогаешь-429472604250068/. Дякуємо батькам за активну участь.

 

Дошкільники ясел-садка №44 долучаються до всеукраїнської акції «Заняття доброти»

1 березня 2019 року, у Херсонському ясла-садку №44 відбулося «Всеукраїнське заняття доброти за ініціативою благодійного фонду «Щаслива лапа»», присвячений гуманному та відповідальному ставленню до тварин. У цій акції прийняли участь діти трьох старших груп садка. Діти всіх вікових груп разом зі своїми родинами та вихователями долучилися до благодійного збору кормів для чотирилапих друзів. Ними були зібрані корма та крупи які були відвезені в центр - притулок для тварин.

Метою цього заходу є інформування дітей вже у ранньому віці про особливості догляду за котами та собаками, формування навичок поведінки при зустрічі з безпритульними та домашніми тваринами на вулиці. Розуміння того , що живі істоти - невід'ємна частина нашого життя. Ми, люди, несемо відповідальність за їхні долі.