Увага!

для реєстрації до до дошкільних навчальних закладів перейдіть за посиланням http://kingad-reg.ftl.kherson.ua/?page=information

Перспективна кількість набору дітей по групах ясел-садка №44

Вік

2018/2019н.р

2019/2020н.р

2020/2021н.р

Ясельна (з 2-х до 3-х років)

22

22

22

Молодша(з 3-х до 4-х років)

4

30

4

Середня(з 4-х до 5-ти років)

2

1

1

Старша (з 5-ти до 6-ти років)

5

4

5

Старша логопедична (з 5-ти до 6-ти )

2

2

3

 

Херсонський ясла-садок №44 комбінованого типу Херсонської міської ради був заснований у 1989 році. Розташований у Північному мікрорайоні  м. Херсона.  Функціонує 6 вікових груп. Одна група – переддошкільного віку, 5 груп – дошкільного віку. З метою  проведення корекційної роботи у 2003 році відкрито логопедичну групу, де досвідченими фахівцями проводиться корекційна робота з дітьми,які мають вади мовлення.

Щорічно набирається одна ясельна група(2-3 роки). Раз на три роки(2016,2019,...) набирається молодша група (3-4 роки). В інші садові групи добираються діти при наявності вільних місць. До логопедичної групи зараховуються діти за направленням ПМПК.

Педагогічний колектив дошкільного закладу налічує 15 осіб. Серед них «спеціаліст вищої категорії» - 1, «спеціаліст І категорії» - 3, «спеціаліст ІІ категорії»  - 4, решта-спеціалісти.

Уже понад 20 років керує дитячою установою   Боровик Тетяна Василівна - спеціаліст вищої категорії з фаховою освітою та педагогічним стажем роботи 38 років. У своїй  діяльності колектив керується словами   Софії Русової: «Найбільший скарб у кожного народу – його діти. ».

Робота проводиться з опорою на здобутки психолого-педагогічної  науки і практики щодо використання власної активності дитини, організації  пошуково-дослідницької  діяльності. У дошкільному закладі створені    умови для того, щоб  всі  діти росли щасливими, веселими, самодостатніми, відчували себе затишно: світлі приміщення, музично-фізкультурна зала, ігри та іграшки, цікавий і яскравий дидактичний матеріал, різноманітне ігрове обладнання на майданчиках серед квітів і зелених насаджень.  

      Проблема родинного виховання   є однією із головних. Акцентується увага на   об’єднанні  зусиль вихователів та батьків щодо розвитку моральних   якостей дітей на засадах християнської моралі та традицій українського народу, створення умов ефективного спілкування дорослих і дітей, розвитку комунікативних здібностей, виховання міжособистісних взаємин. Проводиться значна робота по відродженню національної культури, поєднуючи етнопедагогіку та сучасні форми роботи.     

У  тісній співпраці    дошкільного закладу з сім’єю  зусилля колективу направлені на виховання гармонійної  всебічно розвиненої  особистості,  формування здорового способу життя   як одного із головних показників її обізнаності й вихованості.  

           Педагоги нашого садочка, враховуючи вікові та психологічні особливості дітей, надають їм узагальнені знання про власний організм та правила безпеки життєдіяльності. Для формування у дітей уявлень про здоровий спосіб життя проводять заняття з валеології, значне місце відводиться активізації пізнавального інтересу, розвитку уваги дітей та батьків до здоров’я дітей;  культуру поведінки вдома, на вулиці, на природі.                                                                              

Колектив дитячого  садка успішно співпрацює з ЗОШ №4 та ліцеєм мистецтв №58, що забезпечують послідовність і єдність дошкільної та початкової   освіти.

Ми пам’ятаємо, що повага до дитини передбачає відсутність насильства. В ній має бути бажання, щоб дитина росла і розвивалася такою, якою її визначила природа. Повага до дитини – це здатність усвідомити її унікальність.