СПІВПРАЦЯ ЯСЕЛ-САДКА№44 ТА ЗОШ 4


 

Розв’язати проблему наступності дошкільної та початкової освіти для дітей, які вступають до першого класу , нам допомогло те, що ми налагодили тісну співпрацю з педагогічним колективом ЗОШ 4 № 4. Ми зрозуміли, що без такої співпраці перехід дітей старшої групи до першого класу початкової школи буде болісним, адже діти звикли до певного розпорядку дня, до вихователів, і їм потрібен час, щоб адаптуватися до нового темпу і стилю життя.

Після безпосереднього знайомства з директором Місюченко С.І. ми ухвалили спільне рішення – укласти угоду про співпрацю та склали план спільної діяльності педагогічного колективу ясел-садка та ЗОШ № 4.

План спільної діяльності складається з таких розділів:

- організаційна робота;

- інформаційно-методичне забезпечення;

- робота з кадрами;

- робота з батьками;

- робота з дітьми.

У плані спільної діяльності передбачено різні заходи, зокрема, спільні свята та екскурсії. Попередню роботу з дітьми по ознайомленню дітей з школою проводять вихователі старшої групи Ковбасюк О.В.,та Падалка І.В., які проводять бесіди, розгляд картин, організовують сюжетно-рольові ігри, пропонують розв’ язання проблемних завдань на тему «Школа». Настав час і безпосереднього знайомства з школою. Зустрічають нас учні 4-го класу з завучем Грицієвою Г.А.

Екскурсію по шкільних приміщеннях провели педагоги початкових класів .

З великим інтересом переступали вихованці садка поріг першого класу, де зустріли своїх недавніх друзів, і з не меншою зацікавленістю відчиняли двері до випускників школи./Files/images/САДОК.JPG

Побували наші дошкільнята в спортивному залі, комп’ютерному класі, переглянули мультфільми на інтерактивній дошці.

Найбільший емоційний сплеск діти отримали при спільному виконанні художніх номерів, які підготував і провів улюбленець дітей музичний керівник Черненко О.О.

 

Херсонський ясла-садок №44 має шефів Херсонське училище культури

Майже 3 роки Херсонське училище культури є шефами ясел-садка №44.Постіно надають допомогу вихователям та музичному керівникові у підготовці та проведенні свят,розваг,складанні сценаріїв. Студенти училища культури допомагали організувати конкурс Еко-виробів ,який проходить з 28 березня по 04 квітня. Для дітей 28березня була організована виставка робіт студентів і 29.03.студенти провели майстер клас для вихователів. Сьогодні,18 квітня студенти училища культури провели для педагогів майстер-клас виготовлення декорацій для ігор драматизацій казок "Колосок","Три медведя".Після виготовлення декорацій провели ігри з дітьми.Дітям було цікаво . Сьогодні 04.05.2016р. до садочка завітали студенти -хореографи.Вони показали дітям хореграфвчну композицію "Веснянки".Діти мали змогу примати участь у дійстві.На згадку діти подарували свої малюнки.подарували

30.06.2016р. до садочка  завітили шефи , викладачі та  випусники училища культури.Вони  разом з педагогами  розглянули питання дольшої співпраці.Було розглянуто ряд пропозицій і рекомендацій.Вирішено про дальшу співпрацю на новий навчальний рік.

27.10.2016р. Музичний керівник ясла-садка відвідала музичне училище і разом з викладачами училища склали план  роботи і уточнили план роботи.

19 грудня до садочка завітали студенти училища культури.Вони розповіли дітям про свято Святого Миколая. Спільно співали і танцювали.

03.березня 2017р.в ясла-садку  студенти  Херсонського училища культури провели Майстер-клас для вихователів ясла-садка  сучасне   музичне занняття для дітей.На заняття вихователі мали змогу навчитись  контрасному  й динамічному чергуванні на занятті різних видів музичної діяльності .Особливу увагу звертали увагу на створення сюрпризного моменту  на озвучення казки саморобними музичними інструментами.Такі творчі завдання є для вихователів ровивальними і дають змогу  розвивати у дітей темб слуху,слухову пам'ять,уяву фантазії.Студенти провели заняття з  ритміки.

Такі творчі зустрічі проводяться постійно і дають результати.

На виконання наказу управління освіти Херсонської міської ради №215- 20 вересня 2017 року « Про проведення міського конкурсу для дошкільників «Крок до зірок»

Діти Херсонського ясла-садка 20.10.2017 року на базі ДНЗ №5 приймають участь у Конкурсі у номінації «Хореографія» серед дітей віком від 4-х до 6 (7) років танок «Селфі» .(8 дітей) з метою формування особистості дитини, розвитку її творчих здібностей, виявлення обдарованих дітей, формування у дітей чуття краси в її різних проявах, ціннісного ставлення до змісту предметного світу та світу мистецтва, до національної культури, традицій українського народу, духовних цінностей українського патріота та формування позитивного іміджу суспільної дошкільної освіти.

Педагоги Херсонського училища культури 02.10.2017р. надала консультацію з методики побудови хореографічного танцю «Селфі» та допомогли підібрати музичний супровід . костюми.